Effectify for Messenger 1.0.3 (Android)

Effectify for Messenger

Effectify for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Messenger kullanıyorsanız bu uygulamanın içine fotoğraf düzenleme efektleri ekleme özelliğini ekleyebileceğiniz bu uygulama ile tanışın.

Facebook Messenger kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış bir selfie uygulaması olan Effectify ile fotoğraf paylaşımını bir adım ötesine götüren eğlenceli seçenekler sizi bekliyor. Android ve iOS için piyasaya sürülen bu eğlenceli uygulama ile fotoğraf düzenleme işi çantada keklik. Facebook Messenger üzerinden çektiğiniz fotoğraf veya göndermek istediğiniz fotoğraf üzerinde işlemler yapmanızı mümkün kılan Effectify ile görünümünüzü baştan yaratın.

Fotoğralarınızda uygulayabileceğiniz işlemler arasında kırışıklık yaratma, şişmanlatma, bıyık ekleme, saçları ağartma gibi seçenekler her kullanıcıya hitap eden seçenekler arasında yer alıyor. Daha fazlasını kullanmayı arzu ediyorsanız kurtadam, zombie ve vampir görünümlerine de kavuşabiliyorsunuz. Ücretsiz kullanıma açık olan sakal, bıyık ve şişmanlama efektleri haricindeki diğer paketler size uygulama içi satın alma seçenekleri ile sunuluyor.

Oldify, Zombify, Wolfify gibi uygulamaları cihazınıza daha önce yüklediyseniz bu filtreler ücretsiz olarak Effectify uygulamasına dahil oluyor. Tüm özellikleri tek bir arayüzde birleştiren bir uygulama modeli olarak düşünülecek olursa Android telefon ve tabletleriniz için Effectify başarılı bir uygulama.

YORUMLAR