Egg Car 1.0 (Android)

Egg Car

1.0
Egg Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Egg Car'da kamyonumuzdaki yumurtayı kırmadan hedefe ulaşmaya çalışıyoruz.

Egg Car, denge kurma yeteneğine ve el becerilerine güvenen Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin uzun süreler boyunca sıkılmadan oynayabilecekleri bir yapım.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kamyonumuza yüklü olan yumurtayı kırmadan hedef noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için çok hassas bir denge kurma yetisine sahip olmamız gerekiyor. Ekranın iki tarafında konuşlandırılmış olan gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı ilerletebiliyoruz. Gaza bastığımız zaman ivmelenmeden ötürü aracımız arkay doğru yatıyor, frene bastığımızda ise araç öne yığılıyor.

Bu denge mekanizmasını kullanarak aracımızın arkasında bulunan yumurtayı kırılmadan hedef noktasına ulaştırmaya çalışıyoruz. Oynadığımız süre boyunca gittiğimiz en uzak mesafe en yüksek skor olarak kabul ediliyor.

Egg Car'daki grafikler son dönemlerin popüler ve modern çizgilerine sahipler. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Egg Car, bu tarz beceri oyunlarına merakı olanların uzun süreler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.

YORUMLAR