Egg Timer Free 2.3 (Android)

Egg Timer Free

2.3
Egg Timer Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yumurtaları istediğiniz kıvamda pişiremiyorsanız, ne kadar süre pişirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Yumurtayı bir türlü istediğiniz kıvamda pişiremiyorsanız, uygun zamanı size bildiren Egg Timer Free uygulaması çok işinize yarayacak.

Rafadan, kayısı ya da katı, yumurtayı hangi kıvamda seviyorsanız her kıvam için belirli bir süre bulunuyor. Pişme süresinde dakik olursanız, istediğiniz kıvamda yumurta elde edebiliyorsunuz. Ancak bu konuda bilgi sahibi olmayanlar, süreleri bir türlü hesaplayamayanlar için de bir çözüm yolumuz var; Egg Timer Free. Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama, 6 farklı yumurta kıvamını resimleriyle birlikte sunuyor. Sevdiğiniz kıvamı seçtikten sonra yumurtanın ağırlığını ve başlangıç sıcaklığını seçerek toplam süreyi görebiliyorsunuz. Bir geri sayım sayacı gösteren uygulama, bu sürenin tamamlanmasının ardından sesli uyarı bildirimi göndererek bilgilendirme hizmeti de sunuyor. Eğer birden fazla yumurta pişiriyorsanız, bunu da düşünen geliştiriciler buna uygun bir zamanlama sunuyor. Bunun için alt kısımda yer alan Many Eggs butonuna tıklamanız yeterli.

Siz de yumurtayı istediğiniz kıvamda pişirmek için ne kadar zaman gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, Egg Timer Free uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR