Emoji with Me

Emoji with Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoji with Me mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Emoji with Me ilginç bir yapıya sahip olan ve arkadaşlarınızla birlikte oynadığınızda inanılmaz keyifli bir oyun tecrübesi sunan bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir emoji oyunu olan Emoji with Me sadece emojiler kullanarak neler anlatabileceğimizi test ediyor. Oyunda temel olarak film, televizyon programları ve yaygın cümleler gibi belli kategoriler altında listelenen cümlelerden birini seçiyoruz ve bu cümleyi sadece emojileri kullanarak anlatmaya çalışıyoruz. Oyunu dilerseniz online olarak arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz, dilerseniz tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Fakat işin asıl eğlenceli kısmının arkadaşlarla birlikte oynanan oyunlar olduğnu belirtmekte fayda var.

Emoji with Me'de oyunculara kendi cümlelerini oyuna ekleme imkanı da veriliyor. Hazır cümle kalıplarının sadece İngilizce olduğu oyuna böyle bir özellik eklenmesi güzel bir seçenek. Emoji with Me'de oyunların haricinde arkadşalarınızla yazışmanıza da izin veriliyor.

Eğer arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız Emoji with Me'yi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR