Empire Warriors TD 0.2.9 (Android)

Empire Warriors TD

Empire Warriors TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda gerçek zamanlı savaşlara katılabilirsiniz..

Mobil strateji oyunları arasında yer alan Empire Warriors TD, Zitga Studios imzası taşıyor. Oyunculara alışılmışın dışında bir oynanış tarzı sunan yapım ücretsiz olarak oynanıyor.

Kaliteli grafiklerin, zengin içeriğin ve üstün karakterlerin yer aldığı oyunda aksiyona ve gerilime doyacak, verdiğimiz taktikler ile düşman birliklerini etkisiz hale getireceğiz. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakterler bulunmaktadır. Bu karakterlerin kendilerine has özellikleri ve yetenekleri bulunmaktadır. Oyuncular doğru karakterleri doğru yerlere yerleştirerek düşmanların korkulu rüyası olabilirler.

Kule savunma oyunu olarak da adından söz ettiren Empire Warriors TD, dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir çatı altında birleştirerek aksiyon dolu anlar yaşamalarına olanak tanıyor. İleri görüşlülüğün önemli olduğu yapımda, verilen taktikler savaşlar için adeta hayati önem taşıyor olacak. Oyun içerisinde 30 farklı canavar tipi yer alacak. Oyuncular bunlardan dilediklerini kullanabilecekler.

Oyuncular bu yapımda, liderliklerini sınayabilecek ve ne kadar iyi taktikler oluşturabildiklerinin farklına varacaklar. Fantastik bir yapı ile bizleri karşılaşan mobil oyun, sadece Android platformu oyuncularına sunuluyor.