Empires War - Age of the Kingdoms

Empires War - Age of the Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empires War - Age of the Kingdoms, Google Play üzerinden indirip oynayabileceğiniz Age of Empires II tarzı bir strateji oyunudur.

Empires War - Age of the Kingdoms, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazınız ile birlikte Google Play üzerinden indirebileceğiniz bir tür gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Super Dream Network isimli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Empires War - Age of the Kingdoms için Age of Empires II’nin mobil versiyonu yakıştırması yapsak çok da yanılmış olmayız. Efsanevi strateji oyunundan ne var ne yoksa aşırtan bu yapım, yine de ortaya mobil oyuncular için çok çok başarılı bir oyun koymayı da başarmış. Ortalama grafiklerinden ziyade oldukça hızlı işleyen yapısı ve kolay kontrolleriyle sizlere üst düzey bir gerçek zamanlı strateji oyunu deneyimi sunan Empires War - Age of the Kingdoms, kesinlikle denenebilir oyunlardan bir tanesi.

Age of Empires II furyasını kaçıranlar için özetlemek gerekirse Empires War - Age of the Kingdoms, kaynakları işleyerek medeniyetinizi geliştirmeye çalıştığınız bir oyun. Birkaç işçiyle başladığınız bu yapımda amacınız, çevrenizdeki kaynakları toplayarak bunları binalara dönüştürmek ve bu binalardan asker çıkararak, çevredeki düşmanları öldürmek. Bu yapısı MMO yani çok oyunculu online bir temaya da oturtan yapım, Clash of Clans’ın Age of Empires modeli olarak da tanıtılabilir.

YORUMLAR