English Ninjas 1.4.3 (Android)

English Ninjas

English Ninjas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

English Ninjas, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde ingilizce pratik yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

English Ninjas, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir pratik yapma uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor. Uygulama ile sesli ve görüntülü şekilde ingilizce eğitmenleriyle görüşebiliyorsunuz.

İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayan bir uygulama olan English Ninjas ile akıcı şekilde konuşabiliyor ve sürekli olarak gerçek kişilerle pratik yapabiliyorsunuz. Anadili ingilizce olan eğitmenlerle sesli ve görüntülü şekilde iletişim kurabiliyor ve onlarla konuşarak kendi dilinizin gelişmesini sağlayabiliyorsunuz. Yurtdışına gitmenize gerek kalmadan yabancılarla konuşabilir ve ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Olduka kolay bir kullanımı bulunan ve kendine ait sosyal ağı bulunan English Ninjas herkes için gerekli bir uygulamadır. Dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla iletişim kurabilir ve anadiliniz gibi ingilizce konuşabilirsiniz.

English Ninjas uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR