Epic Dragons 1.0 (Android)

Epic Dragons

1.0
Epic Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Dragons oyunu sade bir kule savunma oyunu olsa da kişiselleştirilebilir harita modları ve online paylaşım imkanı oyunun seviyesini yükseltiyor.

Bu oyunda ejderhalar ile geçen münasebetler oldukça ilginç, çünkü bir kule savunma oyunu olan Epic Dragons'ta gerek saldıranlar gerek kule görevinde duranların hepsi birer ejderha. Hem mekan tasarımıyla hem de karakterleriyle oldukça şirin bir ortam kuran oyun her ne kasar hepimizin bildiği kule savunma mekaniklerini aşan bir yenilik getirmese de hayranların ilgisini çekebilecek bir bölüm tasarım seçeneğiyle kişisel oyun deneyimleri yaratmanızı sağlıyor. Bölümleri dünya çapında olan bir veritabanına yükleyebiliyorsunuz ve popüler haritaları indirme fırsatınız da var. Popüler olan bir harita tasarlamayı başarırsanız oyun sizi birçok ekstra ile ödüllendiriyor.

Saldırı altında olan ejderhalarınızı savunmak için tüm ülkeyi seferber etmeniz gerekiyor. Yetenekleriniz arasında size saldıranlara meteor yağmurları oluşturmak var. Dilerseniz şimşek soldırılarıyla da ortalığın voltajını biraz yükseltebilirsiniz. Epic Dragons dünyasında bunları yaşamak günlük bir oyun sezonunun parçası. Ejderhaların yol göstericisi olarak şirin canavarlarınıza bir çıkış yolu ve yaşam gücü vermekle mükellifsiniz. Düşman saldırılarını savuşturmak için elinizdeki ejderha kadrosunu taktiksel alanlara yerleştirip zemin avantajını kullanmanız gerekiyor. Kusursuz bir görevde Angry Birds tarzı bir 3 yıldızlı ödüllendirme sistemi var. Kule savunma oyunlarında değişik bir soluk arayana kişisel haritalar zevk katacaktır.

ARTILAR

Online ortamda harita indirme imkanı

Harita oluşturma modu

Ücretsiz

EKSİLER

Fazlasıyla sade