Epic Heroes War 1.1.11 (Android)

Epic Heroes War

Epic Heroes War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Heroes War, ücretsiz olarak indirebileceğimiz kaliteli bir strateji oyunu.

Epic Heroes War, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz macera dolu bir strateji oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda fantastik bir yolculuğa davet ediliyoruz.

Açıkçası Epic Heroes War, fantastik öğelerle süslü bir strateji oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Oyunda 20'den fazla kahraman mevcut. Klasik strateji oyunlarında görmeye alıştığımız gibi tüm bu karakterlerin kendilerine özgü güçleri var. Elbette bu güçler bazen yetersiz kalabiliyor. Bu yüzden 250'yi aşan eşya seçeneklerinden karakterimize uygun olanları seçerek güçlendirme yapmamız gerekiyor.

Epic Heroes War'da 60'dan fazla görev bulunuyor. Bu görevlerin her biri hikaye akışına paralel sunuluyor. Eğer hikayeden biraz kopmak ve daha orijinal bir deneyim yaşamak isterseniz PvP turnuvalara katılabilir ve oyunu oynayan diğer oyuncularla kıyasıya bir mücadeleye girebilirsiniz.

Grafikleri ile dikkat çeken oyunda, modellemeler ve çevre tasarımları oyun türünün hakkını verecek cinsten. Strateji oyunları dikkatinizi çekiyorsa Epic Heroes War, denemeniz gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR