Escape Story 1.0.4 (Android)

Escape Story

Escape Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    178

  • ÜRETİCİ

    Goblin LLC

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz odadan kaçış oyunudur.

Escape Story, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi bir kaçış oyunu olarak tanımlayabileceğim bu oyun aslında odadan kaçış oyunları kategorisine girse de tam olarak öyle değil.

Normalde odadan kaçış oyunlarından bir odada bulunuyorsunuz ve eşyaları kullanarak kapıyı açmanız ve odadan çıkmanız gerekiyor. Burada ise kendinizi Mısır da bir çölün ortasında buluyorsunuz ve bulmacaları çözerek ilerlemeniz gerekiyor. Ama yine de genel olarak kaçış oyunu olarak adlandırmayı doğru buluyorum çünkü oynanış şekli olarak aynı kategoriye giriyor.

Genel olarak eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebileceğim Escape Story Mısır'da egzotik mekanlarda geçiyor ve mini bulmacaları, sezgisel oyun yapısı ve eğlenceli olmasıyla dikkat çekiyor diyebilirim.

Oyuna sürekli olarak güncelleme geldiğini ve yeni odalar eklendiğini söyleyebilirim. Böylece sıkılmadan oynamaya devam edebiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz odadan kaçış oyunlarını seviyorsanız indirip denemelisiniz.

YORUMLAR