Escape the Prison 2 Revenge 3.0 (Android)

Escape the Prison 2 Revenge

3.0
Escape the Prison 2 Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape the Prison 2 Revenge, karanlık bir hapishaneden kaçmaya çalışacağınız oldukça zorlu bir Android oyunu.

Escape the Prison 2 Revenge, Android platformunda oldukça popüler olan hapishaneden kaçış oyununun devam oyunu. Kaçılması imkansız denilen hapishaneden kaçma mücadelemize devam ediyoruz.

Seri haline gelen ender kaçış oyunlarından biri olan Escape the Prison 2 Revenge oyununda bulmacaların daha da zorlaştırıldığını daha ilk bölümdeyken anlıyoruz. Objeler hem ilk bakışta görülmeyecek yerlere yerleştirilmiş, hem de kilitli mekanizmaları harekete geçiren mini bulmacalar zorlaştırılmış. Kendimizi gerçekten kaçılmaz bir hapishanedeymişiz gibi hissetmemiz için ilk bölümü oynamamız yeterli oluyor.

Serinin devam oyununda yüksek kalitede ve detaylı görsellerin korunduğunu görüyoruz. Karanlığın hakim olduğu oyunda objeler o kadar güzel, detaylı hazırlanmış ki hapishane havasına rahatlıkla girebiliyoruz. Tabii ki bunun eksi tarafı da var. Bu kadar detaylı objelerin bulunduğu bir odada karanlığın da verdiği etkiyle gizli nesneleri fark etmek zaman alabiliyor. Bu noktada oyunu oynamaya başlamadan önce cihazınızın parlaklık ayarını orta düzeye çekmenizi öneririm.

Hapishanenin farklı 5 yerini gösteren oyunda bulmacaları çözmek gerçekten kafa patlatmadan olmuyor. Hem nesneleri fark etmek hem de aralarındaki ilişkiyi kurmak diğer kaçış oyunlarıyla mukayese edersek çok basit değil.

Hapishane havasına sokan ses efektleri ile süslenen Escape the Prison 2 Revenge oyunu kaçış oyunlarının sıkı takipçileri için özel hazırlanmış. Bulmacaların zorluğundan dolayı oyun 4 puana ulaşamamış olsa da bence beyni harekete geçiren harika bir oyun olmuş.

YORUMLAR