Event Flow Calendar Widget 1.3.2 (Android)

Event Flow Calendar Widget

Event Flow Calendar Widget
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Event Flow Calendar Widget, Android cihazlarınız üzerinde gelecek etkinliklerinizi ana ekranında görüntülemenizi sağlayan yararlı bir takvim uygulamasıdır.

Event Flow Calendar Widget, ücretsiz bir takvim widget'ı olarak, cihazınızın ana ekranında etkinliklerinizi kolay ve etkili bir şekilde görüntülemenizi sağlayan yararlı ve başarılı bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanabilmek için yapmanaız gereken tek şey hangi takvimin gösterileceğini seçmek. Bu adımdan sonra uygulama otomatik olarak cihazanıza bağlı hesabı onaylar. Ayrıca takvimden ayrı olarak uygulamaya hava durumu ekleyebilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Bir çok özelliğe sahip olan uygulama günlük planlarınız hakkında size bilgiler sunamktadır.

Malesef uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için tüm ayarlar aktif olarak kullanılmamaktadır. Bu yüzden daha fazla özellik ile kullanmak isterseniz uygulamayı pro versiyona yükseltmeniz gerekmektedir. Benim tavsiyem ücretsiz vewrsiyonu cihazlarınıza indirip bir süre kullandıktan sonra beğenmeniz durumunda uygulamanın pro versiyonunu satın almanız. Özellikle önemli tarihleri unutmamanızı sağlayan Event Flow Calendar Widget ile yoğun iş temposuna sahip kullanıcılar kendilerine kolaylık sağlayabilir.

YORUMLAR