Expense Diary: Money Manager

Expense Diary: Money Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Expense Diary: Money Manager, sade ve kullanımı kolay bir arayüzü kullanarak günlük giderlerinizi kayıt altına alarak ekonominizi takip ederek planlamanıza olanak sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Eğer ay sonu geldiğinde ben bu paraları nasıl bitirdim, nereye harcadım gibi soruları kendinize yöneltiyorsanız, Expense Diary: Money Manager size yardımcı olarak ay sonlarını daha mutlu geçirmenizi sağlayacak olan Android gider takibi uygulamasıdır.

Uygulama oldukça basit olmasına rağmen oldukça kullanışlı ve yararlıdır. Günlük harcamalarınızı takip ve kontrol etmeniz için geliştirilen uygulama sayesinde ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı da öğrenebilirsiniz.

Normal şartlar altında harcamalarınızı kağıt ve kalem ile kendinizde kontrol edebilirsiniz. Fakat bu işlemler hem daha karışık olur hem de daha fazla vaktinizi alır. Uygulama sayesinde sadece harcamalarınızı gireceksiniz ve uygulama size genel olarak görmeniz gereken istatistikleri gösterecek. Örneğin ay sonlarında ay boyunca yaptığınız harcamaların hangi alanlare ne kadar olduğunu görebilmek önemlidir. Mesela bu ay içerisinde eğlence için çok fazla para harcağınızı görürseniz, bir sonraki ay gerekli önlemleri alarak tasarruf yapabilir ve harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Dengeli para harcama adına oldukça başarılı sayılabilecek olan uygulamanın bir çok özelliği bulunuyor. Kısaca göz atacak olursak:

  • Hızlı ve kolay bir şekilde gelir ve gider ekleme
  • Akıllı widget
  • Grafikler ile bilgi sunumu
  • Verileri Excel'e aktarma
  • Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık gelir ve gider takibi yapabilme
  • Gelir ve giderlerinizi ayrı olarak görüntüleme

Sizde tüm harcamalarınızı kontrol altına alarak daha planlı bir ekonomik yaşam istiyorsanız ve tasarruflu olmak istiyorsanız, Expense Diary: Money Manager uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.