Eyes - The Horror Game 2.0.3 (Android)

Eyes - The Horror Game

Eyes - The Horror Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz korku oyunudur.

Eyes, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunudur. Android marketlerde bulabileceğiniz en korkunç oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Bu  yüzden gizemli olaylara, paranormal aktivitelere ve bu dünyadan olmayan yaratıklara karşı özel ilginiz varsa, kesinlikle denemelisiniz.

Oyunda bir ödül avcısını canlandırıyorsunuz ve kimsenin girmeye cesaret edemediği hayaletli bir eve giriyorsunuz. Evde bazı değerli mallar olduğu biliniyor ve sizin göreviniz de bu malları toplamak. Fakat evde tahmin etmediğini başka bazı şeyler de sizi bekliyor.

Siz de oyunda birinci şahsın gözünden oynuyorsunuz. Altınları ve değerli eşyaları toplarken aynı zamanda ipuçlarını toplamanız, kapıları açmanız ve bu gizemli evin gizemlerini açığa çıkarmanız gerekiyor.

Gerçekten çok etkileyici sesleri, grafikleri ve korkunç ortamıyla sizi içine çekecen bir oyun olan Eyes'da tüyleriniz diken diken olacak. Oyunun tek eksi yönü, kontrollerinin beklediğiniz kadar başarılı olmaması.

Bağımsız bir kişi tarafından (Indie) geliştirilen bu oyun bence Android cihazlar için geliştirilmiş korku oyunları arasında başarılı olanlarından biri olarak yerini alıyor.