Ezan Alarm 1.0 (Android)

Ezan Alarm

1.0
Ezan Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ezan Alarm uygulaması ile Android cihazınızda hem ezan saatlerinde bildirim alabilir, hem de pek çok islami kaynağa ulaşabilirsiniz.

Ezan Alarm uygulaması her ne kadar sadece adına bakıldığında ezan vakitlerinde sizi uyaran bir uygulama gibi görünse de içerisinden çok daha fazla bilgiye ulaşmak mümkün. Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan uygulama, en kolay yoldan İslam'a dair pek çok bilgi ve araca erişmenizi sağlıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Buna bir de kolay kullanılır, basit tasarımlı yapısını eklediğimizde favori uygulamalarınız arasına gireceğine eminim.

Uygulama içerisinde tabii ki ilk olarak ezan vakitleri yer alıyor ve bu vakitlerde cihazınızdan bir uyarı geliyor. Bunun yanında kıblenin nerede olduğunu bulunduğunuz konuma göre belirleyebiliyor ve bunu harita üzerinde de gösteriyor. Tabii ki GPS'inizin açık olması daha doğru bir konum belirleme için gerekli.

Uygulamadaki çeşitli İslami kaynaklar da hizmetinizde. Bu kaynaklar sayesinde dine dair merak ettiğiniz konularda bilgiler edinebilirsiniz. Tespih çekmeyi seven kullanıcılar için hazırlanmış dijital tespih ise akıllı cihazınızı direkt olarak bir tespih haline getirebilmenizi sağlıyor.

Widget desteği ise telefonunuzun ana ekranından her zaman uygulamaya erişebilmenizi sağlıyor. Böylelikle ezan vakitleri gibi konularda her defasında uygulamayı baştan açmanız gerekmiyor. Hava durumu bilgileri, hicri takvim ve sessize alabilme olanakları sayesinde dinibütün kullanıcıların Android cihazlarında kesinlikle yer alması gereken bir araç olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR