Fabby Hair 1.2.0 (Android)

Fabby Hair

Fabby Hair
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fabby Hair, saçlarınızın rengini değiştirip farklı modeller uygulayabileceğiniz bir uygulamadır.

Fabby Hair, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir saç rengi değiştirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Kadınların severek kullanacağı Fabby Hair ile saçınızı dilediğini renge büründürebiliyorsunuz.

Kolay bir kullanıma sahip olan Fabby Hair, kadınların aradıkları saç renklerine kavuşmalarını sağlıyor. Farklı saç renklerine sahip olan uygulamada dilerseniz anlık fotoğraflar çekinebiliyor dilerseniz de önceki çekindiğiniz fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Arayüzüyle de güven sağlayan Fabby Hair, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir uygulamadır. Eğlenceli fotoğraflar oluşturabileceğiniz ve saçınızı boyadığınızı iddia ederek arkadaşlarınıza şaka yapabileceğiniz Fabby Hair'i sakın kaçırmayın. Uygulamaya fotoğrafınızı yükledikten sonra fotoğrafınızı analiz ediliyor ve ardından renk paletindeki farklı renkleri seçerek saçınızı boyuyorsunuz.

Resimleri paylaşma imkanı da sunan Fabby Hair, elde ettiğiniz fotoğrafları farklı sosyal medya platformalarıyla paylaşma imkanı sunuyor. Minimal boyutu ve kolay kullanımıyla Fabby Hair sizleri bekliyor. Fabby Hair uygulamasının Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR