Facebook Moments (Android)

Facebook Moments

Facebook Moments
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moments, Facebook tarafından yayınlanan bir fotoğraf paylaşma uygulamasıdır

Moments arkadaşlar arasında fotoğraf paylaşma işini çok daha kolay hale getiren ve etiketlenen fotoğraf bulma konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir fotoğraf indirme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz Facebook Moments, sosyal medya devi Facebook tarafından kullanıcılara sunulan oldukça kullanışlı bir araç. Normalde gerçekleştirdiğiniz bir gezide veya etkinlikte arkadaşlarınız ile çekildiğiniz fotoğrafları sadece arkadaşlarınızla paylaşabilmek için bu fotoğrafları bir araya toğlarsınız ve bir siteye yükleyerek indirme bağlantısını arkadaşlarınıza gönderirsiniz. Bu işin zahmetli bir süreç olduğu söylenebilir. Moments ile bütün bu zahmet ortadan kalkıyor.

Moments temel olarka fotoğraflarınız üzerinde yüz tanımlama teknolojisini kullanıyor ve arkadaşlarınızı bu fotoğraflarda etiketleyebiliyor. Sonrasında ise bu fotoğraflarınız önerilen arkadaşlarınızla paylaşılabiliyor. Dilerseniz fotoğrafların kiminle paylaşılacağını siz belirleyebiliyorsunuz. Eğer arkadaşlarınız birlikte çekildiğiniz fotoğraflara sahipse Moments aracılığıyla bu fotoğrafları kolayca bulabiliyor ve hemen Android cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Moments uygulaması arkadaşlarınızla sahip olduğunuz fotoğrafları eşleştirmenize de imkan veriyor. Bu sayede aranızda kolayca fotoğraf transferi yapmış oluyorsunuz. Moments uygulaması fotoğraflarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza ve sadece dilediğiniz kişilerle hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf paylaşmanıza yardımcı olan bir uygulama olarak tanımlanabilir. 

YORUMLAR