Fallout Shelter 1.1 (Android)

Fallout Shelter

1.1
Fallout Shelter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,191

  • Üretici

    Bethesda Softworks LLC

Fallout Shelter kendi sığınağınızı inşa ettiğiniz bir şehir simülasyonudur

Fallout Shelter bilgisayarlar için yayınladığı birbirinden başarılı oyunlarla tanıdığımız Bethesda firmasının gekiştirmiş olduğu şehir simülasyonu türünde bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fallout Shelter, mobil cihazlar için yayınlanan ilk Fallout oyunu olma özelliğini taşıyor. Fakat Fallout Shelter daha önceki klasik rol yapma oyunu türündeki Fallout oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Fallout Shelter'ın Simcity ve Sims'in bir karışımı olduğu söylenebilir.

Falout Shelter'ı bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Post apokaliptik bir dünyada geçen Fallout Shelter'da nükleer serpinti sonrası harabeye dönmüş topraklarda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu iş için ise Vault adlı özel sığınakları kullanmaktayız. Kendi Vault'umuzu inşa ederek yönettiğimiz oyunda temel amacımız Vault'umuzun içinde yaşayan insanların mutlu olmalarını ve Vault'umuza katkıda bulunarak geliştirmelerini sağlamak. Bu iş için Vault'umuza savunma sistemleri inşa ediyoruz ve mutant saldırılarına karşı bir güvenli bölge oluşturuyoruz. Vault'umuzu geliştirmek için gerekli olan kaynakları ise sığınmacılarımızı tehlikeli bölgelere kaynak avına göndererek elde ediyoruz. Vault'umuzda yaşayan sığınmacılara yeteneklerine uygun görevler vermemiz onların mutlu olmalarını sağlamamız için oldukça önemli. Vault'umuza yeni sığınmacılar katıldıkça yeni odalar inşa etmemiz gerekiyor. Sığınmacılarımızın çoğaldığına da tanık olabiliyoruz. Bu nedenle sığınağımıza sosyal aktiviteler gerçekleştirilebilecek alanlar da inşa ediyoruz.

Fallout 4'ün duyurusu ile birlikte ilk olarak iOS cihazlar için yayınlanan Fallout Shelter bu platformda büyük beğeni kazanmıştı. Zengin bir içerik sunan Fallout Shelter uzun süren bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR