Fancy Dogs - Puzzle & Puppies 1.1 (Android)

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies

1.1
Fancy Dogs - Puzzle & Puppies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların keyifle oynayabileceği oyunda köpek besliyorsunuz.

Sevimli köpeklerle oynanan eğlenceli bir oyun olan Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyundur. Özellikle küçük çocukların beğenerek oynayabileceği bu oyunda sevimli köpekleri topluyor ve besliyorsunuz. Farklı kostümlerin kilitlerini açarak köpekleri dilediğiniz gibi giyindirebiliyor ve farklı yemeklerle besleyebiliyorsunuz. Ayrıca bir de bulmaca oyununa sahip olan oyunda sevimli köpekleri eşleştiriyor ve puan kazanıyorsunuz. Bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olan oyunda rengarenk grafikler yer alıyor. Köpeklerinizle dilediğiniz şeyi yapabileceğiniz oyunda oldukça zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Çocukların rahatlıkla oynayabileceği bu oyunu sakın kaçırmayın.

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.