Field Defense: Tower Evolution

Field Defense: Tower Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Field Defense: Tower Evolution'da akın akın saldıran düşman birimlerini etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Field Defense: Tower Evolution, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir kule savunma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sürekli olarak saldırıda bulunan düşman birimlerini saldırı gücümüzü kullanarak durdurmaya çalışıyoruz.

Field Defense: Tower Evolution'da kullanabileceğimiz çok sayıda kule mevcut ve bunlar puan kazandıkça güçlendirilebiliyor. Yeri geldiği zamanlarda kullanacağımız güçlendiriciler ise rakiplerimize karşı hatırı sayılır bir avantaj elde etmemizi sağlıyor.

30 düşman akınına karşı durmaya çalıştığımız bu oyunda üç farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Tecrübelerinize göre bu üç seçenekten birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Buna ek olarak oyunda 3 farklı harita bulunuyor ve bu haritaların her biri kendilerine özgü stratejik noktalara sahipler.

Zengin görsel efektler ve seslerle donatılan oyunun kalitesine diyecek laf yok. Ücretsiz olarak sunulan ve yüksek kaliteli detaylarla zenginleştirilmiş bir oyun arıyorsanız Field Defense: Tower Evolution'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR