Filli Boya Kataloglar

Filli Boya Kataloglar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan bu ücretsiz uygulama sayesinde Filli Boya renk kartelalarına ulaşabilirsiniz.

Filli Boya Kataloglar uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir renk kartelası uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın kolay kullanılır yapısı sayesinde evlerinizde kullanmak istediğiniz boya renklerine çok daha kolay bir şekilde karar verebiliyorsunuz.

Uygulamanın iOS versiyonunda renklerin ev içerisinde uygulanmış fotoğraflarına ulaşma imkanınız olduğu halde maalesef aynısını Android versiyonunda bulamadık. Dolayısıyla bu sürümde ötekine göre bariz bir eksikliğin olduğunu belirtmek gerek.

Ancak 2013-2014 sezonu için Filli Boya'nın sunduğu tüm renk seçeneklerini kartela üzerinde sorunsuz bir şekilde görebildiğiniz için uygulamadan faydalanırken bir problemle karşılaşmayacağınıza inanıyorum.

Hem iç hem de dış cephe uygulamalarında kullanılan renkleri barındıran uygulama, renklerin adları ve kullanmanız gereken kodları da size aktarıyor. Eğer inşaat işleriyle uğraşıyor ya da evinizin rengini yenilemek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.