Find Differences

Find Differences
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find Differences, farklı başlıklar altındaki resimler arasındaki farklılıkları bulmaya çalıştığınız eğlenceli bir Android bulmaca uygulamasıdır.

Find Differences, farklılık bulma oyunları arasında en iyilerinden biri olarak Android cihazlarından oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir bulmaca oyunudur.

Uygulama içerisinde size gösterilen 2 resim arasındaki farklılıkları bulmalısınız. Zaman karşı yarışacağınız oyunda süre dolmadan tüm farkları düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Oynadıkça dikkat yeteneğiniz gelişebilir ve beyin egzersizi yapmış olursunuz.

Oyunda resimlerin arasındaki farkı gördükten sonra üzerlerine dokunarak işaretlemelisiniz. Ayrıca oyunun size verdiği ipuçlarını gerekli yerlerde kullanarak zorlandığınız zamanlarda kendinize yardım etmiş olursunuz.

Karşılaştırma yapmak için seçebileceğiniz resim başlıkları altında, sahne görüntüleri, kızlar, meyveler ve arabalar bulunuyor. Bu başlıklardan birini seçerek karşınıza gelen 2 benzer resim arasındaki farkları hemen bulmalısınız.

Oynayabileceğiniz onlarda bölüm ve yüzlerce birbirinden kaliteli resimler uygulama içerisinde yer alıyor. Sizde dikkat yeteneğinizi geliştirmek ve eğlenmek istiyorsanız hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR