Fire Ball

Fire Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fire Ball mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Fire Ball özellikle bilgisayarlarda bir hayli beğenilen Zuma oyununa benzeyen bir yapıya sahip olan bir mobil renk eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu bulmaca oyunu özel bir hikayeye sahip. Oyunda ana kahramanımız bir kaplumbağa. Kötü kalpli bir kartal kahramanımız olan kaplumbağanın yumurtalarını yiyerek daha da güçlü hale gelmek istiyor. Bu iş için küçük deniz canavarlarını gönderen kartal kaplumbağamızın yumurtalarını çalmak için her yola başvuruyor. Bize düşen görev ise kaplumbağanın aynı renkteki topları patlatmasına yardımcı olarak yumurtarlarının çalınmasını önlemek.

Eğer mobil cihazlarınızda Zuma oynamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun olan Fire Ball'da temel olarak karşımıza şeritler halinde dizilmiş farklı renkte toplar çıkıyor. Bu şerit sürekli hareket ediyor ve şerite yeni toplar ekleniyor. Biz şeritteki toplara hedef alarak farklı renkteki topları şerite ekliyoruz. Aynı renkte 3 adet topu yan yana getirdiğimizde ise toplar patlıyor ve şeritte yeni toplar için yer açılıyor. Belli sayıda topu patlattığımızda ise bölümü geçiyoruz. Şeritin en sonunda bir delik yer alıyor. Eğer zamanında topları patlatamazsak toplar bu deliğe düşüyor ve oyun sonlanıyor.

Fire Ball tek dokunuşla oynayabileceğiniz bir oyun. Kısa sürede bağımlılık yapan Fire Ball eğer mobil cihazlarınıza Zuma indirememekten şikayetçiyseniz hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR