Flags of the World 1.7.15 (Android)

Flags of the World

Flags of the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flags of the World, yüzlerce ülkenin bayrağını ve başkentini öğrenmenizi amaçlayan eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Dünya üzerinde yüzlerce ülke ve yüzlerce başkent bulunmakta. Elbette hepimiz bu ülkelerin bayraklarını gördüğümüzde isimlerini söylemek istiyoruz. Fakat bu hiç kolay değil. Ne kadar çalışırsak çalışalım mutlaka bazı ülkelerin bayraklarını karıştıracağız. Üstelik öyle durduk yere bayrakları ezberlemeye çalışmak hiç eğlenceli bir iş değil. Ama bu işi eğlenceli hale dönüştürmenin bir yolu var. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flags of the World oyunuyla birlikte ülke bayraklarını eğlenerek öğreneceksiniz.

Flags of the World, ülke bayraklarını ve ülke başkentlerini öğreten eğlenceli bir bulmaca oyunu. Bu oyunla birlikte farklı seviyelerde bulunan bayrakları öğrenebilir ve bilginizi sınayabilirsiniz. 30 farklı dil desteğine sahip olan Flags of the World, 200 ülkenin bayrağını ve başkentini sizlere soruyor. Geliştirirler tarafından bu 200 ülkeye ait olan bilgiler farklı bölümlere yerleştirilmiş. Bu sayede yeni bayraklar görmek umuduyla oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz.

Gelişmiş grafiklere sahip olan Flags of the World oyununda kafanızı karıştıracak hiçbir detay bulunmuyor. Sadece ülke bayraklarına ve başkentlerine yoğunlaşmanızı isteyen geliştiriciler, doğru bildiğiniz soruları da stres alıcı bir efekt ile seslendirmiş. Bu sayede oyunu oynarken stresinizi atıyorsunuz.

Hemen şimdi Flags of the World oyununu indirerek kendinizi geliştirmeye başlayın. Bu oyun sayesinde genel kültür bilgileriniz artacak ve arkadaşlarınızın sorduğu tüm soruları bileceksiniz. İyi eğlenceler!

YORUMLAR