FlashChat

FlashChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlashChat uygulaması sayesinde aynı Wi-Fi ağında olduğunuz Android kullanıcılarıyla anonim olarak mesajlaşabiliyorsunuz.

FlashChat uygulaması, alternatif bir mesajlaşma uygulaması arayan Android kullanıcılarının tercih edebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve hem basit kullanımı hem de performanslı yapısı sayesinde oldukça kullanıcı dostu bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarından en büyük farkı, aynı Wi-Fi ağına bağlı olan kullanıcıların birbirleriyle sorunsuzca mesajlaşmalarına olanak tanıması olarak karşımıza çıkıyor ve böylece internet bağlantısı mevcut olmadığında bile aynı ağa bağlı olmak mesajlaşmak için yeterli oluyor.

Bilhassa iş yerlerinde, okullarda ve diğer yerlerde aynı anda aynı internete bağlanan kullanıcıların mesajlaşmasına olanak verdiği için bir üretkenlik aracı olarak kullanılabildiğini de söylemek mümkün. Gönderilen ve alınan mesajlar herhangi bir yerde depolanmadıkları ve ağdan ayrıldığınız anda silindikleri için kişisel güvenliğiniz konusunda da pek endişe etmenize gerek kalmıyor.

Uygulama içerisinde hem kullanıcı adınızı belirtmeniz hem de belirtmeden anonim bir şekilde bulunabilmeniz mümkün olduğu için kullanırken hangi kullanıcılarla mesajlaşacağınızı seçme şansınız veya tamamen sessiz kalma olanağınız da mevcut.

Eğer klasik mesajlaşma uygulamalarını ihtiyaçlarınız için yeterli bulmuyor ve alternatifler arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerekiyor.

YORUMLAR