Fleet Battle 1.1.3 (Android)

Fleet Battle

Fleet Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fleet Battle, Android cihazlarınızda arkadaşlarınızla beraber veya online oynayabileceğiniz amiral battı oyunu.

Fleet Battle, büyük - küçük herkesin severek oynadığı strateji oyunu amiral battıyı mobil platforma taşıyan başarılı yapımlar arasında. Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip arkadaşlarınızla beraber amiral battı heyecanını yaşayabilirsiniz.

Filo savaşı olarak ta tanımlayabileceğimiz amiral battı oyununu hem görse hem de oynanabillirlik yönünden başarılı bir şekilde mobile getiren Fleet Battle, arkadaşlarınıza, yapay zekaya veya çoklu oyuncu modunda dünya genelinde herhangi bir kişiye karşı oynamanıza izin veriyor. Kime karşı oynayacağınızı seçtikten sonra gemileriniz karşınıza geliyor. Sonrasında mayın gemisi, fırkateyn, denizaltı, uçak gemisi, kruvazörden oluşan filonuzu stratejik noktalara diziyorsunuz. Ekrana dokunarak ve basılı tutarak gemileri dilediğiniz yön ve noktaya getirebiliyorsunuz. Dilerseniz gemi yerleştirmeyi doğrudan bilgisayara bırakıp savaşa dalış yapabiliyorsunuz. Savaş ekranında da ilerleyiş oldukça basit. Düşman gemilerini tespit edip batırabilmek için tek yapmanız gereken 10 x 10 tabloda herhangi bir noktaya dokunmak. Dokunduğunuz vakit geminin bir ucunu bulursanız o kare kırmızı, yakalayamazsanız x olarak işaretleniyor. Kırmızı noktaları birleştirdiğinizde de geminin yerini bulmuş; dolayısıyla batırmış oluyorsunuz.

Oynanış ekranı da son derece anlaşılır düzeyde hazırlanmış. Savaşırken sol tarafta kendi filonuzu, sağ tarafta düşman gemilerini (batırdıklarınız kırmızı olarak işaretleniyor), alttada da savaş alanını görüyorsunuz.