Fleets of Heroes 1.1.1 (Android)

Fleets of Heroes

Fleets of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir mobil simülasyon oyunu

Fleets of Heroes, zevkli ve eğlenceli bir mobil simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm bir oyun olan Fleets of Heroes ile aksiyona doyuyorsunuz. Galaksinin derinliklerinde geçen oyunda filonuzu kurup geliştirerek diğer oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Beğerenek oynayabileceğinizi düşündüğüm oyunda eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz oyunda kaynaklarınızı iyi kullanmalı ve kendi medeniyetinizi kurmalısınız. Tahribat gücü yüksek silahları kontrol edebileceğiniz oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabiliyorsunuz. Taktiksel mücadelelere girişebileceğiniz oyunda müttefiklerinize de yardımcı olabiliyorsunuz. Bol içerikleri ve eşsiz mekanikleriyle dikkat çeken oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendine has atmosferiyle ön plana çıkan Fleets of Heroes, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. Gemilerinizi geliştirerek daha güçlü bir konuma da gelebileceğiniz oyunda düşmanlarınızı bozguna uğratmalısınız. Bu tarz oyunları seviyorsanız Fleets of Heroes sizleri bekliyor.

Fleets of Heroes oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR