Flush 1.0.7 (Android)
Flush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flush uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak size en yakın tuvaletleri bulabiliyorsunuz.

Flush uygulaması, Android kullanıcılarının bulundukları şehirde kolayca halka açık tuvaletleri bulmalarına yardımcı olan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve şehir içinde tuvalet ihtiyacınız olduğunda arayışınıza son vererek sorununuzu çözüme ulaştırıyor. Hem kolay kullanılır bir yapıya sahip olan hem de kullanıcılara gerekli olan tüm bilgileri sunabilen uygulama, herkesin telefonlarında yer alması gerekenler arasında.

Google Maps desteğiyle çevrenizdeki tuvaletleri zorlanmadan gösterebilen ve yol tarifini de gerçekleştirebilen uygulama, böylece tercihinize doğru hemen yönlenmenizi sağlıyor. Eğer uygulamada uzun uzun tuvalet araması yapmak istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir acil durum butonu da yer alıyor. Bu buton sayesinde hiç bir tercihte bulunmadan en yakınınızda bulunan tuvalete dair bir yol tarifi alıyorsunuz.

Aynı zamanda bulunan tuvaletlerin ücretli veya ücretsiz olmaları, anahtar gerektirmeleri, engellilere uygun olup olmamaları gibi tüm koşulları görebildiğiniz için tercihinizi size en uygun yönde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Devamlı olarak yeni tuvaletler eklenen uygulama, ülkemizdeki büyük şehirlerde yer alan tuvaletler konusunda da bir sorun yaşamıyor ancak daha küçük yerlerde kullanıcıların biraz destek çıkarak bildikleri tuvaletleri ekletmeleri gerekiyor diyebilirim.

Eğer acil durumlar için her zaman elinizin altında bir WC bulma uygulamasının olmasını istiyor ve ayrıca çevrimdışı olarak da kullanılmasını talep ediyorsanız Flush'a göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR