Fly Hole 2.7 (Android)

Fly Hole

2.7
Fly Hole
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fly Hole, oynarken başınızı döndürecek olan ve yapı itibari ile sınırsız koşu oyunlarına benzeyen eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunudur.

Fly Hole, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlarından bir tanesidir. Oyun oynanışı itibariyle sınırsız koşu oyunlarına benzemektedir fakat teması çok daha farklı.

Oyunda bir tünel içerisinde ilerleyerek önünüze çıkan engellere takılmadan bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Kimi zaman boşlukları olan duvarlar, dönen duvarlar önünüzü kesmek isterken, kimi zaman duvardan fışkıran sular sizi durdurmaya çalışacak. Cihazınızı sağ, sol, aşağı ve yukarı yaparak nereye gideceğinizi ayarlayabilir ve bu sayede engelleri aşabilirsiniz.

Grafikleri çok iyi olmasada, müzikler oldukça iyi seçilmiş diyebilirim. Heyecanlı ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Fly Hole'u mutlaka denemelisiniz. Bölümler arasında ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. Bu nedenle kendinizi geliştirerek farklı engellerden geçmeye alışmalısınız. Ayrıca oyunda başarılı olmak için keskin gözlere ve hızlı reflekslere sahip olmanız gerekmektedir.

Arkadaşlarınız ile yarışarak kimin daha yüksek puan alacağını görebilir ve böylece daha başarılı bir oyuncu olduğunuzu onlara kanıtlayabilirsiniz. Atari ve beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Fly Hole'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak mutlaka yüklemelisiniz.

YORUMLAR