Fly Racer 2: Anthem

Fly Racer 2: Anthem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fly Racer 2 : Anthem, size özel bir jet ile karşınıza çıkan zorlukları aşmanızı amaçlayan bir simülasyon oyunudur.

Yerden yüksekte olmak ve bir jete binerek dolaşmak kulağa hoş geliyor olabilir. Fakat Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fly Racer 2 : Anthem oyununda durum böyle değil. 

Fly Racer 2 : Anthem oyununda size özel bir jet ile birlikte daha önce hiç görmediğiniz bir ortamda dolaşıyorsunuz. Bu ortamda elbette tek başınıza değilsiniz. Sizi bekleyen tehlikeleri erkenden fark etmeli ve onlardan kaçmalısınız. Size özel olarak hazırlanan jetiniz oldukça yüksek hızlara ulaşabiliyor. Bu yüzden kontrol esnasında dikkatli olmanızda fayda var. Yolculuk esnasında herhangi bir kaza yapmamaya özen gösterin.

Bu jet oyununun asıl amacı ise oldukça basit. Karşınıza çıkan engellere takılmadan tüm hızınızla en fazla mesafeye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda en uzağa giden rekor kırıyor. Her yeni oynayışınızda yeni bir rekora ulaşmayı hedefleyin. Oyun simülasyon oyunu olduğundan dolayı oldukça keyifli bir şekilde oynanıyor. Boş zamanlarınızda oynayacak herhangi bir oyun arıyorsanız Fly Racer 2 : Anthem'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR