Fly Smasher

Fly Smasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fly Smasher, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yeteneklerinizi konuşturarak ekrandaki tüm sinekleri öldürmeye çalışacağınız eğlenceli ve stres atmanızı sağlayan ücretsiz bir oyundur.

Fly Smasher, iş çıkışlarında, okul sonrasında yada ufak molalarınızda stres atarak rahatlamak ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz Android oyunlarından bir tanesidir.

Oyundaki amacınız çok basit. Ekrana gelen tüm sinekleri öldürmek. Sineklik kullanarka ekrandaki sinekleri öldürürken dikkat etmeniz gereken bir husus bulunuyor. Ekranda sineklerin arasında bazen uğur böcekleri olabiliyor. Sinekleri öldürmeye çalışırken uğur böceklerini de öldürmemelisiniz.

Çok basit şekilde geliştirilen uygulama grafik açısından kaliteli olmamasına rağmen oynanışı ile eğlenmenizi sağlıyor. Kısa süreli oyun oynama isteğinizi kesmeye yarayacak olan oyunlardan bir tanesi olan Fly Smasher'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun ekranında bir tahta bulunuyor ve bu tahta üzerinde öldürmeniz gereken sinekler. Ne var bunda çok kolay demeyin çünkü sinekler oldukça hızlı hareket ediyorlar ve öldürmesi kimi zaman zor olabiliyor. Siz öldürdükçe yenisi gelen sineklerin hepsini öldürebilirsiniz. Oyunda ara vermeniz gerekeirse ekranın sol altında bulunan ''Pause'' tuşuna basmanız yeterli. Daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ücretsiz, eğlenceli ve ufak boyutlu bir oyun arıyorsanız Fly Smasher'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.