Focus Lock

Focus Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Focus Lock ile dikkatinizi toplamanız gereken durumlarda sizi cezbeden uygulamaları kilitleyebilir ve çalışmanıza yoğunlaşabilirsiniz.

Focus Lock çağımızın en büyük problemlerinden olan teknoloji bağımlılığına bir nebze de olsa çözüm olmak için üretilmiş bir uygulama. Birçok kullanıcı önemli ölçüde teknolojiye bağımlı hale gelmiş durumda. Hal böyle olunca başka işler üzerine yoğunlaşmak ve dikkati tamamen o işe vermek bir hayli zorlaşıyor.

Çok önemli bir toplantınız varsa ve elinizden telefonunuzu düşüremiyorsanız Focus Lock tam size göre! Sadece o an deli gibi oynamak istediğiniz oyunu, uygulamayı, Facebook’u veya Twitter’ı kendi belirleyebileceğiniz bir zaman dilimi boyunca kilitleyebiliyorsunuz. Kilitledikten sonra seçtiğiniz uygulama o saat dilimi arasında asla açılmıyor. Bu sayede yapmanız gereken işe tamamen odaklanabiliyorsunuz.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı kullanıcılara aralara mola yerleştirebilme şansı sunması. Örneğin bir saatlik uygulama kilitleme seansına beşer dakikalık molalar yerleştirebilirsiniz. Çalışmanıza ara verince söz konusu molalarda ilgili uygulamayı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR