Follow The Circle

Follow The Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Follow The Circle, dikkat ve sabır gerektiren beceri oyunlarıdan biri ve Android için ücretsiz.

Follow The Circle, Android işletim sistemli telefon ve tabletimizde oynayabildiğimiz ufak boyutlu beceri oyunlarından biri. Basit sürükleme hareketi ile oynanan oyun sabrımızın sınırlarını test eden zorlu yapımlar arasında.

Görsel açıdan oldukça zayıf olmasına rağmen bağımlılık yapan beceri oyunları son zamanlarda en çok oynananlar arasında. Fazlasıyla zor olmasına rağmen ilginç bir şekilde bağımlılık yapan bu oyunlardan birisi de Follow The Circle. Oyunda tek yaptığımız daireyi çizgi doğrultusunda ilerletmek. Lakin bu, o kadar zor ki oyuna ilk başladığınızda açmanızla bitirmeniz bir oluyor.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz, yüksek puan yaparak en iyiler listesine girmeye çalıştığımız beceri oyununda bir çizgi içerisinden geçen daireyi kontrol ediyoruz. İlk başlarda çizgi dümdüz olduğundan oyunun çok kolay olduğunu düşünüyoruz lakin ilerledikçe daireyi içerisinden geçirmeye çalıştığımız çizgi şekil almaya başlıyor; daha kıvrımlı hatlar karşımıza çıkıyor.

Kesinlikle acele etmeye gelmeyen oyunun kontrol mekanizması son derece basit tutulmuş. Çemberi hareket ettirmek için parmağımızı yukarı / aşağı sürüklüyoruz. Lakin çemberin üzerine dokunmamız gerektiğinden görüş mesafemiz kısıtlanıyor. Hele bir de büyük parmaklara sahip biriyseniz oyunu oynarken oldukça zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Follow The Circle, dikkat gerektiren sinirlerinizi bir kenara bırakıp oynayabileceğiniz tarzda bir beceri oyunu.

YORUMLAR