Font Studio

Font Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Font Studio, beğendiğiniz fotoğraflarınız üzerine hem farklı yazı türlerinde şekilli yazılar yazma hem de fotoğraflarınıza efekt ekleme imkanı bulabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

Font Studio, Android telefon ve tablet sahibi olup fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları düzenlemeyi seven kullanıcıların kesinlikle kullanması gereken bir Android uygulaması. Fotoğraf ve video uygulamaları kategorisinde bulunan Font Studio uygulamasının temel işlevi fotoğraflarınız üzerine farklı tür ve şekillerde yazı yazma olmasına rağmen, aynı zamanda fotoğraflarınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz efektlerde barındırıyor.

Fotoğrafa yazı yazma ve efekt ekleme gibi 2 farklı işlemi tek bir uygulama ile yaparak ortaya muhteşem fotoğraflar çıkarmanızı sağlayan uygulamanın şüphesiz en güzel yanı ücretsiz olması. Uzun süredir oldukça popüler olan fotoğraf düzenleme uygulamaları özellikle son dönemde çok daha fazla talep görüyor ve kullanılıyor. Dıurum böyle olunca, Font Studio ve aynı kalitedeki diğer fotoğrafa yazı yazma ve efekt ekleme uygulamaları bir adım öne çıkıyor.

120 farklı yazı türü ve 17 farklı fotoğraf efekti içeren uygulama, hem eklediğiniz yazıları hem de fotoğrafları düzenlemenizi mümkün kılıyor. Yazı yazma ve efekt ekleme işlemleri dışında kalp, kare, daire vb. olmak üzere farklı çerçeveleri de fotoğraflarınıza eklemenizi sağlıyor. Tüm bunların dışında ise 400'den fazla özel olarak seçilmiş çıkartmalar arasından en beğendiklerinizi seçerek fotoğraflarınıza kolayca ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme, fotoğraflara yazı yazma, çıkartma ekleme ve  fotoğrafa çerçeve ekleme işlemlerinin hepsini tek bir uygulama üzerinden yaparak hem zaman kazanacağınız hem de harika fotoğraflar oluşturabileceğiniz Font Studio'yu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Font Studio uygulaması ile fotoğraflarınıza yazı yazmak yada onları düzenlemek sizin için artık çocuk oyuncağı olacak.

YORUMLAR