Fort Conquer 1.2.1 (Android)

Fort Conquer

Fort Conquer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fort Conquer, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir savaş oyunu.

Fort Conquer, fantastik savaş ve strateji oyunları oynamaktan keyif alanların gözardı etmemesi gereken ücretsiz bir oyun. Evrimleşen ve bu sürecin sonunda çok daha ölümcül hale gelen yaratıkların saldırıları karşısında durmaya çalıştığımız bu oyundaki nihai görevimiz rakip kaleyi ele geçirmek.

Oyunu tamamen ücretsiz olarak Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebiliyoruz. Kaliteli diyebileceğimiz grafiklere ve fantastik öğelerle zenginleştirilmiş hikaye akışına sahip olan oyunda başarılı olabilmek için rakibin zayıflıklarından faydalanmak gerekiyor. Bu bakımdan, öncelikle düşmanın pozisyonunu değerlendirmek ve emrimizdei birimleri stratejik olarak sahaya sürmek hayati öneme sahip. Farklı yaratık türlerini birleştirerek ortaya daha ölümcül yaratıklar çıkartabiliyoruz.

Komutamıza verilen birimlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler. Alt bölümde sıralanmış olarak sunulan birimlerden istediğimiz üzerine tıklayarak savaş sürebiliyoruz fakat seçtiğimiz yaratığı üretebilecek yeterli puana sahip olmamız gerekiyor. Çok zorda kaldığımız durumlarda da bonus büyüleri kullanarak savaş alanına ekstra saldırılarda bulunabiliyoruz.

Savaş ve strateji odaklı fantastik oyunlar oynamaktan keyif duyuyorsanız Fort Conquer size uzun soluklu bir macera yaşatacak.

YORUMLAR