Fortress Fury

Fortress Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fortress Fury'de karşılıklı kale savaşlarına katılıyor ve rakibi çökertmeye çalışıyoruz.

Fortress Fury, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve aksiyon odaklı bir strateji oyunu. Oyundaki temel amacımız kendimize bir kale inşa etmek ve rakibimizin kalesini yıkıp ayakta kalmak.

Oyun tamamen gerçek zamanlı oynanıyor. Öncelikle yapmamız gereken şey kalemizi, farklı materyaller kullanarak inşa etmek. Bu noktada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü materyallerin farklı fiyatları var ve hepsinin dayanma gücü birbirinden farklı. Dolayısıyla optimum sağlamlığı ve fiyatı yakalamak gerekiyor.

Binalarımızı inşa etmek için kullanabilecğeimiz materyallere ek olarak çok sayıda silahımız mevcut. Bu silahları verimli bir şekilde kullanarak rakiplerimizi alt etmemiz gerekiyor. Bu tarz bir oyunda görmeye alışkın olduğumuz türden büyüler, güçlendiriciler ve bonuslar Fortress Fury'de de mevcut. Bunları akılcı bir şekilde kullanarak oyunda hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir atmosfere sahip olan Fortress Fury, strateji oyunları oynamaktan keyif alan bünyelere ilaç gibi gelecek.

YORUMLAR