Four Plus 1.0.22 (Android)
Four Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk yapımı süper eğlenceli mobil bulmaca oyunu

Four Plus, Türk yapımı bağımlılık yapan mobil bulmaca oyunları arasında. Belli bir strateji izleyerek ilerleyebileceğiniz eğlence dozu yüksek bu bulmaca oyununu oynarken vakit su gibi akacak. Düşünmeye iten bulmaca oyunlarını seviyorsanız tavsiye ederim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz ve internetsiz oynama seçeneği sunuyor.

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan, dilediğiniz yerde kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz harika bir mobil bulmaca oyunu Four Plus. Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan yerli yapım oyunda şekiller üzerine oynuyorsunuz.

Dikey ve yatay çizgileri birleştirerek artı oluşturuyor, kareleri oyun alanından silerek puanınızı artırıyorsunuz. Her 5 hamlede oyun alanına bir çarpı ekleniyor; dolayısıyla hamlenizi yapmadan önce bir sonraki hamlenin nasıl sonuç doğrucağını hesaplayarak ilerliyorsunuz. Bir noktadan sonra oyun alanına kendilerini sokan çarpıları da kare gibi üzerlerine dokunarak ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bu arada belli puana ulaşma, belli seviyeye gelme, belli sayıda oyun oynama gibi görevler de bulunuyor ancak bunları yapmak zorunda değilsiniz; yaparsanız da altın kazanıyorsunuz. Unutmadan oyunun gece modu da var. Akşamları oynarken hem gözünüz yorulmamış oluyor hem de şarjdan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

YORUMLAR