Frantic Rabbit

Frantic Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frantic Rabbit, Easter çikolatalarını toplarken tavşanı dengede tutmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android beceri oyunu.

Frantic Rabbit, tüm çikolatalı yumurtaları doğru renkte olacak şekilde toplamanız gereken ücretsiz ve eğlenceli bir Android oyunu. Bu şekilde söylendiğinde kulağa kolay gelebilir fakat değil. Çünkü oyunda yumurtaları toplarken dikkat etmeniz gereken şey tavşanın dengesi.

Kırmızı ve mavi renkli çikolataları tavşanın sağında ve solunda yer alan kendi renklerindeki sepetlerde toplamanız gerekiyor. Fakat işi zorlaştıran şey bu yumurtaların tek bir tarafta birikmesi tavşanın dengesini bozup yıkılmasına ve dolayısıyla oyunun bitmesine sebep oluyor. Bu nedenle her iki sepete de dengeli olarak yumurtaları doldurmanız gerekiyor.

Seri şekilde yumurta çıkartan makinelerden gelen tüm yumurtaları toplamanız gereken oyunda dengeyi bozmadan ne kadar yumurta toplayabilirsiniz tamamen sizin el becerilerinize bağlı. Bu nedenle de oyuna ister denge oyunu isterseniz de beceri oyunu diyebilirsiniz.

Dengede kalmaya çalışırken reflekslerinizi de test edeceğinz oyunda elde edeceğiniz puanı arkadaşlarınızın puanları ile kıyaslayarak onlarla tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Eğer son zamanlarda oynayabileceğiniz yeni ve eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız Frantic Rabbit'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR