Free Fruit Cut

Free Fruit Cut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Fruit Cut meyveleri doğramaya çalıştığımız hızlı ilerleyen bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Free Fruit Cut hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir meyve kesme oyunu. Her ne kadar Fruit Ninja’nın izinden gidiyor olsa da Free Fruit Cut kısa molalarda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz türden bir oyun.

Orijinal bir atmosfer ne yazık ki yok. Grafikler de Fruit Ninja’nın gölgesinde kalıyor. Fakat yeni bir şeyler denemek istiyorsanız Free Fruit Cut’ı deneyebilirsiniz. Oyundaki temel amacımız ekrana fırlatılan meyveleri kesmek ve bombalardan uzak durmak. Parmaklarımızı ekranda sürükleyerek kesme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Eğer canımız bir adede inmişken bombalardan birine bile değecek olursak yeniliyoruz ve her şeye yeniden başlıyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi kesme işlemini ne kadar uzun süre boyunca gerçekleştirirsek o denli fazla puan alıyoruz. Genel olarak Free Fruit Cut orijinal olmasa bile oyunseverlere eğlenceli bir deneyim sunuyor. Boş vakitlerinizi geçirmek için ücretsiz bir oyun arıyorsanız Free Fruit Cut’ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR