Frozen Bubble 1.22 (Android)

Frozen Bubble

Frozen Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Bubble, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz klasik ve ücretsiz bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Frozen Bubble, Android mobil cihazlarınız ile oynayabileceğiniz klasik balon patlatma oyunlarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda yapmanız gereken farklı renkteki topların kendi renkleri ile aynı renkte olan topların üzerine fırlatmalı ve tüm topları bu şekilde patlatmalısınız.

Ekrandaki tüm topları temizleyebilmek için doğru hedef almalı ve topları düzgün fırlatmalısınız. Atacağınız balonu doğru yere gönderdiğinizde aynı renkli toplar ile buluşarak tüm aynı renkteki balonları yok eder.

Oyun içerisinde oldukça heyecanlı bir çok bölüm bulunmaktadır. Bu nedenle oyunu oynarken asla sıkılmazsınız. Oyundaki her bölüm için farklı süre limitleri bulunmaktadır ve siz bu süre içinde tüm balonları temizlemelisiniz. Bulmaca oyunlarının klasik özelliklerinden olan işk başlardaki kolaylık ile bu oyundada karşılaşıyorsunuz. Fakat ilerledikçe bölümler oldukça zorlaşıyor.

Tam ekran modu, zaman limitsiz modu ve renk körlüğü modu olarak farklı oyun modları bulunan Frozen Bubble'ın kontrolleri oldukça rahat. Oyunun enterasan özelliklerinden bir tanesi ise bölüm editörüdür. Bölüm editörü ile kendinize yeni bulmacalar üretebilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve heyeanlı bir bulmaca oyunu olan Frozen Bubble'ı oynamak isterseniz Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR