Frozen Frenzy Mania 1.7.5 (Android)

Frozen Frenzy Mania

Frozen Frenzy Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Frenzy Mania oyununda karşınıza çıkan blokları eriterek birbirinden eğlenceli yeni bölümlere geçiş yapın.

Bulmaca oyunları arasında oldukça popüler olan Frozen Frenzy Mania, Android platformundan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunu indirdikten sonra ise yapmanız gereken başka bir şey bulunmuyor. Oldukça basit bir oynanışı olan Frozen Frenzy Mania size oldukça eğlenceli anlar yaşatacak.

Birbirinden farklı hayvan karakterlerine sahip olan Frozen Frenzy Mania, bu karakterler ile birlikte size oyun içerisinde eşlik ediyor. Oyunda her karakterin kendine ait bir nesnesi bulunuyor ve oynadığınız bölüme bağlı olarak karşınıza onlarca farklı nesneden bir tanesi çıkıyor. Karşınıza çıkan nesnelerden sıkıldığınızda yeni bölümlere geçerek diğer yeni nesneleri de görebilirsiniz. Söylediğimiz nesnelerin önemini ise oyuna girince anlayabilirsiniz.

Frozen Frenzy Mania, karşınıza çıkan blokları eriterek yeni bölümlere ulaşabileceğiniz bir oyun. Oyun içerisinde çeşitli ses efektleri ve görsel tasarımlar yer alıyor ve bu sayede hem eğleniyor hem de vakit geçiriyorsunuz. Geliştiriciler milyonlarca kişi tarafından oynanan Frozen Frenzy Mania oyununu sürekli geliştirmeyi de ihmal etmiyorlar.

Oldukça geniş bir haritası olan Frozen Frenzy Mania, harita üzerinden size kaldığınız bölümü ve ulaşmanız gereken toplam bölüm sayısını gösteriyor. Öyle hemen oynayıp bitiririm diye düşünmeyin. Çünkü oyun oldukça kolay gözükse bile yapmanız gereken yüzlerce görev sizi bekliyor!

YORUMLAR