Fruit Ninja: Math Master

Fruit Ninja: Math Master
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Ninja: Math Master içerisinde çeşitli matematik bulmacaları içeren bir Fruit Ninja oyunudur

Fruit Ninja: Math Master, mobil cihazların en sevilen oyunlarından olan Fruit Ninja'nın yaratıcısı Halfbrick Studios tarafından geliştirilmiş yeni bir matematik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen Fruit Ninja: Math Master temel olarak 5-7 yaş aralığındaki çocukların okul öncesi eğitimi için kullanılabilecek bir araç olarak tasarlanmış bir mobil uygulama. Fruit Ninja'dan alışık olduğumuz klasik meyve kesme işini dört işlem oyunları ile birleştiren Fruit Ninja: Math Master sayesinde çocuklar hem eğlenceli bir oyun oynayabiliyorlar hem de dört işlemi ve diğer matematik kavramlarını sıkılmadan öğrenebiliyorlar.

Çocuklara okul öncesi eğitim verirken en zor iş çocuklarınızın dikkatini eğitime odaklamaktır. Okul öncesi çağda çocuklar doğal olarak oyun oynamayı eğitime tercih etmektedirler. İşte bu noktada Fruit Ninja: Math Master ortaya güzel bir çözüm yolu sunuyor ve çocukların oyun oynayarak matematik öğrenmesini sağlayabiliyor. Çocuklarınız Fruit Ninja: Math Master içerisinde kademe kademe değerlendirilen başarıları yakalayabiliyorlar ve bunun karşılığında ödüller kazanabiliyorlar. Fruit Ninja: Math Master'ın geçtiği Fruitasia diyarında çeşitli çıkartmalar yer alıyor. Çocuklar oyundaki bölümleri tamamladıkça bu çıkartmaları toplayabiliyor ve sonrasında bu çıkartmaları kendi sahnelerini ve hikayelerini oluşturmak için kullanabiliyorlar.

Fruit Ninja: Math Master'ın tek eksi yönü şu an için Türkçe desteğine sahip olmaması. Eğer çocuğunuza okul öncesinde İngilizce eğitimi de vermek istiyorsanız Fruit Ninja: Math Master işinize yarayabilir.

YORUMLAR