Fruit Rescue

Fruit Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Rescue, aynı renkli meyveleri bir araya getirip eşleştirerek oynayacağınız heyecanlı ve renkli bir Android bulmaca oyunudur.

Fruit Rescue, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz renkli ve eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Fakat oyuna ilk baktığınızda dikkatinizi çekecek olan şey, oyunun tamamen Candy Crush Saga'ya benzetilerek yapılması. Neredeyse kopyası gibi olan oyundaki tek fark şekerler yerine meyveler kullanılmış diyebilirim. Fakat candy Crush Saga'nın oldukça eğlenceli bir oyun olduğunu düşünürsek, Fruit Rescue'ye bir şans vererek denemeniz gerekiyor.

Oyundaki amacınız diğer eşleme oyunları ile aynı olarak, en az 3 aynı renge sahip meyveyi bir araya getirip eşlemeli ve meyveleri toplamalısınız. 3'den fazla meyve ile yapacağınız eşlemeler size oyun içerisinde avantaj sağlayacak özellikler ortaya çıkarıyor. Bu nedenle forsatları iyi değerlendirmelisiniz. 3 yıldız üzerinden değerlendirilen bölümleri hepsinden 3 yıldız alabilmek için oldukça uğraşmalısınız.

Arkadaşlarınız ile de yarışabileceğiniz oyunda yüzlerce farklı bölüm bulunmaktadır. Bulmaca ve eşleme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Fruit Rescue'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR