Fruit Smash 1.3 (Android)

Fruit Smash

1.3
Fruit Smash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Smash, kaynağını Fruit Ninja'dan alan, keyifli bir meyve kesme oyunu.

Fruit Smash, ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebileceğimiz bir meyve kesme oyunu. Beceri oyunları kategorisinde yer alan bu eğlenceli oyun, kaynağını Fruit Ninja'dan alıyor fakat üzerine koyduğu bazı farklar ile taklit olmaktan epey uzakta bir yerde.

Oyuna girdiğimizde gözümüze bazı farklılıklar çarpıyor. Öncelikle bu oyunda ekranda bulunan meyveleri parmağımızı ekranda sürükleyerek kesmiyoruz. Bunun yerine kontrolümüze verilen bıçakları meyvelere fırlatarak doğrama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bıçakları fırlatırken çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü meyvelerin haricinde ekranda ne yazık ki bombalar da var. Bıçağımız bunlardan birisine denk gelirse oyunu kaybediyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi ne kadar fazla meyve kesersek o kadar fazla puan alıyoruz. Zaman zaman denk gelen bonuslar, daha fazla puan toplamamızı sağlıyor.

Fruit Smash'te kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentileri zorlanmadan karşılıyor. Meyvelerin ve bıçakların etkileşimleri iyi tasarlanmış.

Genel olarak keyifli bir oyun olarak aklımızda yer ediyor fakat Fruit Ninja'nın yerini pek tuttuğunu söyleyemeyiz.

YORUMLAR