Fruit Splash Mania 1.1.4.3g (Android)

Fruit Splash Mania

Fruit Splash Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Splash Mania eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan keyifli bir bulmaca oyunudur.

Fruit Splash Mania sevimli grafik modellemeleriyle eğlenceli bir deneyim vaat eden, keyifli bir eşleştirme oyunudur. Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan bu oyundaki amacımız benzer meyveleri eşleştirerek yok olmalarını sağlamak. Bu döngüyü sürdürüp platformda bulunan meyveleri bitirmeye çalışıyoruz.

Çocuksu grafikleriyle daha çok küçük yaştan oyunseverlere hitap ediyormuş gibi görünse de Fruit Splash Mania eşleştirme oyunlarından hoşlanan herkes için ideal bir oyun. 120’den fazla bölüme sahip olan oyunda seivmli limonları, orman meyvelerini ve karpuzları eşleştirmeye çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda sıkça denk geldiğimiz güçlendiriciler bu oyunda da yer alıyor. Bu güçlendiricileri toplayarak bölümlerden daha fazla puan toplayabiliriz.

Rakiplerine oranla grafikleri biraz daha basit kalan oyunda ufak animasyonlara yer verilmiş. Bunlar oyuna dinamizm katıyor ve oyunculara daha fazla keyif veriyor. Genel çerçevede değerlendirdiğimizde eşleştirme oyunları kategorisine çok fazla bir şey katmasa da Fruit Splash Mania’yı denemek isteyebilirsiniz.