Fruit Star Free 1.1.0 (Android)

Fruit Star Free

Fruit Star Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Star Free, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz bir eşleme oyunu.

Fruit Star Free, Candy Crush Saga çılgınlığı nedeniyle hemen hemen herkesin yakından tanıdığı Android eşleme oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz ve eğlenceli bir oyun. Oyun tema olarak tamamen başka bir oyundan alıntı olduğu için ve açıkcası biraz da basit geliştirildiği için, Candy Crush Saga dururken bu oyunu ücretsiz olmasına rağmen oynayacağımı düşünmüyorum. Fakat Candy Crush Saga'dan bıktıysanız ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir oyun arıyorsanız indirip deneyebilirsiniz.

Oyundaki amacınız aynı meyvelerden 3 tanesinin yan yana gelmesini sağlamak ve onları eşleştirmek. Bu şekilde bölümlerde yer alan meyveleri bitirip bölümleri geçiyorsunuz. Parmağınızın yardımıyla yer değiştireceğiniz meyveleri eşlemeye devam ederek tüm bölümleri bitirmeniz gerekiyor. Fakat bölümlerde ilerledikçe oyunun da zorluğu artıyor. Bu nedenle oynadıkça daha zorlu bir oyunla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Daha iyi ve ücretsiz alternatifleri olduğu için oyunun grafiklerinin yeterli seviyede tatmin edici olmadığını söyleyebilirim. Oldukça basit ve sade gözüken oyunu ciddi olarak değil ama kısa süreli eğlenme amaçlı oynayabilirsiniz.

Bu tür oyunların en büyük özelliklerinden bier tanesi olan oynadıkça daha fazla oynama isteği bu oyunda da var malesef. Bu nedenle bir başladınız mı bırakasınız gelmiyor. Bir bölüm daha geçeyim diye diye oldukça fazla zaman harcamanız mümkün.

Eğer eşleme oyunlarını seviyorsanız, Fruit Star Free'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR