Futu Hoki

Futu Hoki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futu Hoki masa hokeyi oyunları kategorisine yepyeni bir boyut getiriyor ve orijinal özellikleriyle dikkat çekiyor.

Futu Hoki temel olarak masa hokeyi oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun özellikle gelişmiş grafikleri ve oynanış özellikleriyle dikkatimizi çekiyor.

Uygulama marketlerde masa hokeyi olarak çok fazla alternatif olsa da Futu Hoki birkaç ayrıntıyla rakiplerinden sıyrılmasını biliyor ve ortaya gerçekten benzersiz bir deneyim koyuyor.

Öncelikle oyunda parlak ve detaylı modellemeler kullanılmış. Bu sayede oyundan alınan keyif üst kademeye taşınırken görsel olarak da tatmin edici sonuçlara imza atılmış. Hokey oyunlarında çok gelmediğimiz türden özellikler sunduğunu belirtmiştik.

Bunlardan ilki maçlara dahil olan silahlar. Silahları kullanarak oyuncular rakiplerini zor durumda bırakabiliyor ve bu sayede üstünlük sağlayabiliyor. Silahlara ek olarak oyunda bir de güçlendiriciler mevcut. Bu güçlendiriciler oyuncuların performanslarını artırarak rakiplere karşı üstünlük sağlamalarını sağlıyor.

Dört oyuncuya kadar destek sunan Futu Hoki’de 2’ye 2 maçlar yapmak da mümkün. Elbette dilerseniz her oyuncu tek olarak da maça dahil olabiliyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Futu Hoki hokey türü oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR