Galaxy Reavers 1.0.0 (Android)

Galaxy Reavers

Galaxy Reavers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Reavers, görevleri yerine getirerek ilerlediğiniz uzay temalı gerçek zamanlı strateji oyunu.

Galaxy Reavers, Android cihazınızda uzay temalı oyunlara yer veriyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım. Komuta ettiğiniz filonuzla galaksiyi ele geçirmeye çalıştığınız oyunda amacınıza ulaşmak için stratejinizi sürekli değiştirmeniz gerekiyor.

Benzerlerinin aksine aksiyon dozu düşük, stratejinin ön plana çıktığı bir uzay oyunu Galaxy Reavers. Küçük ekranlı telefonda da rahat oynanış sunan yapımda birbirinden zorlu görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda tek bir uzay gemisi kontrolünüzde iken görevleri tamamladıkça yeni gemilerin gelmesiyle filonuzu genişletiyor ve en sonunda galaksiyi ele geçirerek muradınıza ermiş oluyorsunuz.

Geliştirilebilen 7 uzay gemisi sunan oyunda farklı görevler mevcut. Düşman saldırısına direnme, düşman uzay gemilerine saldırma, düşman taşıyıcısını yok etme gibi farklı stratejiler çizmeniz gereken görevler var. Başarıyla tamamladığınız her görev sonrasında seviyeniz artarken uzay geminizin hasar verme, dayanıklılık gibi güçleri de gelişme gösteriyor.

YORUMLAR