Game - 2048

Game - 2048
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game - 2048, Android mobil cihazları üzerinde kolayca ve pratik olarak 2048 oyunu oynamak isteyenler için geliştirilen ufak boyutlu bir oyun.

Game - 2048, geçtiğimiz yıl içerisinde bir anda popüler olan ve bir çok uygulamasını çıkartılan 2048 oyunlarından bir tanesi. Ufak boyutlu ve oldukça sade bir oyun olan 2048'deki amacınız 2048 rakamını elde etmek. Fakat oyunun mantığını bilmiyorsanız ilk olarak onu öğrenmeniz gerekiyor.

Oyunda her yaptığınız hamle sonucu yeni bir rakam oyun alanı içerisinde beliriyor. Siz ise yaptığınız her hamle ile oyun alanı içindeki diğer tüm rakamları tek bir tarafa doğru hareket ettirerek aynı olanların birbirleri ile toplanarak birleşmesini sağlıyorsunuz. Sağa, sola, aşağı ve yukarı hamleler yaparak, oyun alanı içerisinde en az sayıda blok tutmaya çalışmalı ve yavaş yavaş hepsini toplayarak 2048'e ulaşmalısınız.

2 ve 2'nin katları olarak büyüyen rakamları 2048 yapmak basit bir iş değil. Fakat oyunun mantığını çözdüğünüzde gittikçe kolaylaşıyor. Yani zamanla alışarak daha iyi oynamaya başlayacağınız bir oyun diyebilirim.

Otobüsle okula giderken, okulda aralarda yada iş yerinde ufak molalarınızda, kısacası dilediğiniz her yerde oynayabileceğiniz oyun sayesinde keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. 1 MB bile olmayan boyutu sayesinde Android telefon ve tabletlerinizde yer kaplamayacak olan Game - 2048, kafa yorarak bulmaca çözmeyi severler için en ideal mobil oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyuna mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.