Game of Warriors (Android)

Game of Warriors

Game of Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yaratıklar şehrinize saldırıyor! Ordunuzu kurun, savunun.

Game of Warriors, yüksek kalitede grafikler sunan mobil strateji oyunu. Şehrimize saldıran yaratıklar, canavarlar, kötü ruhlar ve diğer güçlere karşı korumaya çalıştığımız Android oyunu, hızlı oynanışa sahip.

Görsel çizgileriyle ve oynanışıyla her yaştan kişiyi yakalamayı başaran şehir savunma oyununda iki mod karşımıza çıkıyor. Şehir savunması modunda topraklarımıza giren goblinler, iskeletler, orklar, worgens’lerle mücadele ederken, istila modunda 4 uygarlığı fethetmek için uğraş veriyoruz. İki modda da hızlı düşünüp hareket etmek gerekiyor. Strateji belirlemek için fazla vakit yok.

Türkçe dil desteğiyle gelen strateji oyununda seviye atladıkça daha fazla yaratıkla mücadele ediyoruz. Düşman dalgalarını yukarı bardan takip edebiliyoruz. Dilersek oyunu hızlandırıp bölümü çok daha çabuk tamamlayabiliyoruz. Tüm kule ve şehir savunma oyunlarında olduğu gibi savaşçılarımızı kontrolü tamamen elimizde değil. Dolayısıyla askerleri konumlandırdığımız noktalar büyük önem taşıyor. Bu arada her zafer sonrasında hem askerlerimiz hem de üssümüz için yükseltme seçenekleri çıkıyor.

YORUMLAR